درباره ما

chimicron semiconductor co., ltd

chimicron semiconductor co., ltd یک متخصص تحقیق و توسعه در IC درایور led، مدیریت برق ac-dc، mosfet ولتاژ پایین و متوسط ​​است که دفتر مرکزی آن در شنژن، چین قرار دارد. ما تیم تکنسین تحقیق و توسعه حرفه ای و فناوری پیشرو در جهان با دفتر خدمات فروش / شرکا در سرزمین اصلی چین، هنگ کنگ و کانادا داریم.

با مزایای خودمان از فناوری پیشرفته در طراحی قالب تراشه و هنر و صنایع دستی، chimicron به شدت با کارخانه بسته بندی و آزمایش تراشه های برتر همکاری می کند و کنترل دقیقی در کیفیت محصول دارد تا از عرضه پایدار و کیفیت محصول مستمر اطمینان حاصل کند. محصول ما از عملکرد و قابلیت اطمینان، تنوع و خدمات پس از فروش رضایت بخش برخوردار است. کاربرد آن به سطح متوسط ​​و بالا متمایل است. ما به ساختمان و شهرت برند خود توجه زیادی می کنیم!

قطعات ما کاربرد گسترده ای در زمینه های مصرف مانند درایور برق روشنایی LED، برد اصلی تلویزیون ال سی دی، مید، تلفن همراه، ست تاپ باکس، جی پی اس، ترمینال pos و پاوربانک قابل حمل و غیره دارند.

با در نظر گرفتن فلسفه عملکرد اول کیفیت، اولویت مشتریان، همه کارکنان chimicron در حال بهبود گام به گام استاندارد خدمات ما و رضایت مشتریان با فناوری نوآورانه هستند تا راه حل محصول شما را بهتر کنند!

تصاویر شرکت

دفتر فروش

تیم فروش

تیم فروش (2)

گوشه ای از انبار

Top