بیانیه حریم خصوصی

1. استفاده از محتوای سایت

کیمیکرون

وب سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات این سایت و محتویات این سایت را فقط برای استفاده شخصی شما تفسیر کند. محتوای مندرج در حق چاپ و سایر اطلاعیه های اختصاصی باید مورد احترام قرار گیرد و یک نسخه از آن حفظ می شود. بدون بیان درست، به این معنی نیست که سایت حقوقی ندارد، و همچنین به این معنا نیست که سایت ادعای حقوقی ندارد و شما باید به اصل حسن نیت و منافع مشروع محتوا برای استفاده مشروع احترام بگذارید. شما به هیچ وجه نمی توانید اصلاح، کپی، نمایش عمومی، انتشار یا توزیع چنین مطالبی یا استفاده از آنها برای اهداف عمومی یا تجاری. هر یک از این مطالب را برای هر وب سایت دیگر یا سایر رسانه های چاپی یا محیط رایانه شبکه محتوای موجود در سایت ممنوع کنید و فرم را ویرایش کنید. حمایت قانونی توسط قانون کپی رایت، هر گونه استفاده غیرمجاز ممکن است به منزله حق چاپ، علامت تجاری و سایر حقوق قانونی باشد. اگر این شرایط را نپذیرید یا نقض کنید، مجوز شما برای استفاده از سایت خواهد بود e به طور خودکار خاتمه می یابد و شما باید فوراً هرگونه مطالب دانلود شده یا چاپ شده را از بین ببرید.

 

2. وب سایت انتشار اطلاعات

در دسترس بودن مطالب در این سایت بدون هیچ گونه تضمینی، صحت و کامل بودن سایت را تضمین نمی کند. سایت در محصولات، فناوری ها، برنامه ها، قیمت و تخصیص بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر خواهد بود. محتویات سایت ممکن است منقضی شده باشد. chimicron هیچ تعهدی برای به‌روزرسانی آنها ندارد. انتشار اطلاعات با قدرت ممکن است در محلی شما هنوز نتوانید محصول، فرآیند یا خدمات را دریافت کنید، می‌توانید برای مخاطبین تجاری و توزیع کننده Chimicron درخواست دهید.

 

3. ارسالی کاربران

علاوه بر مفاد حفظ حریم خصوصی، به غیر از آنها، مطالبی را به سایت ارسال یا ارسال می کنید، یا اطلاعات تماس (که از این پس به صورت جمعی به عنوان اطلاعات نامیده می شود) غیر محرمانه و غیر اختصاصی تلقی می شود. استفاده شما از این سایت نباید قوانین، مقررات و اخلاق عمومی را زیر پا نگذارد، از پست یا از طریق پست یا از ارسال مطالب غیرقانونی، تهدید آمیز، افتراآمیز، توهین آمیز، ناپسند، مستهجن یا سایر مطالب غیرقانونی. اگر افراد دارای محتوای اطلاعاتی و نفوذ هستند، شواهدی دال بر هشدار یا اعتراض به این سایت وجود دارد. در صورت تمایل برای حذف پیام یا تعلیق نامحدود اطلاعات مرورگر وب، بدون نیاز به کسب رضایت قبلی، هیچ اجباری برای ارسال اطلاعیه وجود ندارد، وضعیت جدی است، این سایت را می توان از کاربر حذف کرد.

 

4. کاربران به تبادل محتوا می پردازند

chimicron به نظارت یا بازبینی کاربر برای ارسال یا ارسال پیام یا برقراری ارتباط صرفاً با یکدیگر در هر زمینه مسئولیتی، از جمله و نه محدود به اتاق‌های گفتگو، انجمن‌های chimicron یا سایر انجمن‌های کاربران، و هرگونه تبادل محتوا عمل می‌کند. در قبال محتوای چنین تبادلاتی، صرف نظر از اینکه موجب افترا، حریم خصوصی، فحاشی یا سایر مشکلات شود، هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرد. chimicron حفظ شده در صورت یافتن حذف، به عنوان حق محتوای توهین‌آمیز، افتراآمیز، ناپسند یا غیر قابل اعتراض تلقی می‌شود. به اطلاعات

 

5.سایت برای دانلود نرم افزار استفاده کنید

اگر نرم‌افزاری را از استفاده از نرم‌افزار دانلود می‌کنید تا با توافقنامه مجوز نرم‌افزار مطابقت داشته باشید، همه شرایط مجوز نرم‌افزار را بیاورید. زمانی که توافقنامه مجوز نرم‌افزار را بخوانید و قبل از مفاد آن را بپذیرید، ممکن است نرم‌افزار را دانلود یا نصب نکنید.

 

6. پیوند به وب سایت های شخص ثالث

لینک های سایت به وب سایت های شخص ثالث فقط به عنوان یک راحتی برای شماست. در صورت استفاده از این پیوندها، سایت را ترک خواهید کرد. chimicron هیچ سایت شخص ثالثی را بررسی نکرده است، این سایت ها و محتویات آنها کنترل نمی شوند، بدون مسئولیت. اگر تصمیم بگیرید برای دسترسی به هر پیوند به سایت های شخص ثالث، عواقب و خطرات احتمالی آن ها توسط خودتان.

 

7. محدودیت مسئولیت

chimicron و تامین کنندگان آن یا شخص ثالث ذکر شده مسئولیتی در قبال خسارات وارده (از جمله سود از دست رفته، داده های از دست رفته یا وقفه در کسب و کار ناشی از آسیب) ندارد، خواه این آسیب به دلیل استفاده باشد یا نتواند از وب سایت استفاده کند، و لینک های سایت به هر وب سایت یا هر گونه اطلاعات موجود در چنین سایت هایی باعث شده است و صرف نظر از اینکه آنها از قبل آن قرارداد، تخلف یا هر مبنای قانونی دیگری را داشته باشند و این چنین آسیبی داشته باشد ممکن است توصیه شود. در صورت استفاده از این سایت در نتیجه اطلاعات یا داده های لازم برای تعمیر و نگهداری تجهیزات، تعمیر یا اصلاح، شما باید آگاه باشید که خود آنها باید تمام هزینه های ناشی از آن را متحمل شوند.

chimicron در صورت بروز شرایط زیر هیچ مسئولیتی ندارد:

انتقال اطلاعات توسط ارائه‌دهنده خدمات شبکه (chimicron و شخص مجاز آن) به غیر از آغاز شده؛ انتقال اطلاعات، مسیریابی، اتصال و ذخیره‌سازی توسط فرآیند فنی خودکار لازم، انتخاب ارائه‌دهنده خدمات شبکه اطلاعات ارائه می‌شود؛ علاوه بر موارد دیگر. الزامات پاسخ خودکار، ارائه دهنده خدمات شبکه این ارائه دهندگان و گیرندگان اطلاعات را انتخاب نمی کند، سیستم ارائه دهندگان خدمات شبکه یا واسطه شبکه یا ذخیره سازی موقت اطلاعات کپی فرم، در شرایط عادی، شخص دیگری غیر از گیرنده مورد نظر، رزرو شده را دریافت نکرده است. زمان بیش از دریافت کننده مورد نظر برای دسترسی به انتقال اطلاعات، مسیریابی یا با اتصال به یک زمان معقول؛ از طریق سیستم یا شبکه انتقال محتوای اطلاعات دست نخورده.

 

8. اصول کلی

chimicron ممکن است این شرایط را در هر زمان تغییر دهد. برای درک شرایط فعلی باید از این صفحه بازدید کنید، زیرا این شرایط ارتباط نزدیکی با شما دارند. برخی مفاد این شرایط ممکن است در برخی از صفحات با اعلامیه های قانونی مشخص شده یا شرایط جایگزین شده باشند.

Top